• Page 1 of 1
  • 1
...:::BAAU Forum:::... » ..:::WwW.BAAU.Clan.Su:::.. » Qrup yoldaşlarımız » FR0111
FR0111
Pis_Oglan Tarix: Çərşənbə axşamı, 2010-Fevral-23, 23:22 | Sıra nömrəsi: 1

Yazıları: 44
Aktiv olduğuna görə
10
Qrupda 12 neferik....... 10 oglan ve 2 qiz...... Universitetin hababam sinifi de sayila bilerik, neyiki sayilmeq , ele heledi..... misal cekerdim neye gore amma bu bizim xeyrimize olmaz... :))) bilenler bilir.... :)))

Hec kim meni basa dusmuur.... Hec basa da duse bilmezler.... Ne de men kimsenin meni basa dusmesini gozleyirem... Meni bsa dusen olsaydi Men olmazdim... Meni basa dusmek ucun Men olmaq lazimdi.... Bes sen bunu basa dusdun..?????

MətnQrupda 12 neferik....... 10 oglan ve 2 qiz...... Universitetin hababam sinifi de sayila bilerik, neyiki sayilmeq , ele heledi..... misal cekerdim neye gore amma bu bizim xeyrimize olmaz... :))) bilenler bilir.... :)))

Müəllifi: - Pis_Oglan
Yazılma tarixi - 2010-Fevral-23 saat 23:22
wry_yikda Tarix: Çərşənbə axşamı, 2010-Fevral-23, 23:33 | Sıra nömrəsi: 2

Yazıları: 83
Şərhlər üzrə aktivliyinə görə
38
Talibanin bash komekcisi yeni sen orda oldugun uchun cool biggrin

Ac Ol kIsI Ol
Söhbət sosiskada deyil, adam gerek vnimatelni olsun

MətnTalibanin bash komekcisi yeni sen orda oldugun uchun cool biggrin

Müəllifi: - wry_yikda
Yazılma tarixi - 2010-Fevral-23 saat 23:33
Pis_Oglan Tarix: Çərşənbə, 2010-Fevral-24, 20:55 | Sıra nömrəsi: 3

Aktiv olduğuna görə
10
Hele deme sonra heqiqi basa duserler..... :)))

Hec kim meni basa dusmuur.... Hec basa da duse bilmezler.... Ne de men kimsenin meni basa dusmesini gozleyirem... Meni bsa dusen olsaydi Men olmazdim... Meni basa dusmek ucun Men olmaq lazimdi.... Bes sen bunu basa dusdun..?????

MətnHele deme sonra heqiqi basa duserler..... :)))

Yazılma tarixi - 2010-Fevral-24 saat 20:55
wry_yikda Tarix: Cümə axşamı, 2010-Fevral-25, 00:51 | Sıra nömrəsi: 4

38
AAAAAAA beyem yalandi ki

boynuva al iwin yungullewsin

Ac Ol kIsI Ol

MətnAAAAAAA beyem yalandi ki

boynuva al iwin yungullewsin

Yazılma tarixi - 2010-Fevral-25 saat 00:51
Pis_Oglan Tarix: Bazar günü, 2010-Fevral-28, 10:44 | Sıra nömrəsi: 5

Aktiv olduğuna görə
10
Yeke oglansan sene dememisdim aramzda qalsin...... bes nece danismisdiq ....???? Soz vermemisdin ki sen talibani, men de senin El Qaide den olduguvu demeyecem......

MətnYeke oglansan sene dememisdim aramzda qalsin...... bes nece danismisdiq ....???? Soz vermemisdin ki sen talibani, men de senin El Qaide den olduguvu demeyecem......

Yazılma tarixi - 2010-Fevral-28 saat 10:44
wry_yikda Tarix: Bazar günü, 2010-Fevral-28, 13:07 | Sıra nömrəsi: 6

38
yox ee yox ee mesele o yerdedi ki insan cetin anda qalanda(yeni 4 divar arasinda) guc vermese mumkun deyil axii

Ac Ol kIsI Ol

Mətnyox ee yox ee mesele o yerdedi ki insan cetin anda qalanda(yeni 4 divar arasinda) guc vermese mumkun deyil axii

Yazılma tarixi - 2010-Fevral-28 saat 13:07
...:::BAAU Forum:::... » ..:::WwW.BAAU.Clan.Su:::.. » Qrup yoldaşlarımız » FR0111
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Yüklənir...